Oferta i cennik

Dom BRDA

dom typu brda
Domy typu BRDA zaprojektowano pod kątem zgodnego z naturą wkomponowania się w tereny leśne, pagórkowate, górskie. Obecnie produkujemy dwie podstawowe wersje: 63 m2 i 75 m2. Możemy wykonać mniejsze (np. 50 m 2) lub większe (do 100 m2). Pomieszczenia na parterze: salon, łazienka z w wc oraz otwarta kuchnia z barkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie - otwarta i zamknięta. Taras szerokości 240 cm ze schodami z frontu lub z boku. Schody wewnętrzne szerokości 90 cm wygodne w użytkowaniu. Posadowienie domów BRDA może być na ławie fundamentowej oraz na słupkach betonowych.
Zobacz szczegóły

Dom AGRO

piętrowy dom drewniany
Domy typu AGRO to tradycyjne budynki o wyglądzie i funkcjonalności chaty wiejskiej. Są wykonywane w trzech wersjach podstawowych: 72 m2, 85 m2 i 97 m2, ustawne i wygodne w użytkowaniu. Możliwość wykonania trzeciego pomieszczenia na piętrze, nad gankiem. Na parterze znajduje się salon, łazienka i wc oraz kuchnia otwarta z barkiem. Na piętrze są dwie lub trzy sypialnie. Schody wewnętrzne szerokości 90 cm są wygodne w użytkowaniu. Domy AGRO mogą być posadowione na ławach fundamentowych bez podpiwniczenia lub z podpiwniczeniem np. częściowym pod kuchnią i łazienką oraz na słupkach betonowych.

Dom ANIA

parterowy dom drewniany
Domy letniskowe ANIA, średniej wielkości: 30 m2 i 36 m2 z dodatkowo zadaszonym tarasem około 11 m2 idealnie nadają się na małe działki letniskowe lub ogródki działkowe. Wykonujemy również mniejsze wersje: 20 m2 lub większe: do 70 m2. Domy te posiadają salon połączony z aneksem kuchennym oraz wydzieloną łazienkę z wc i sypialnię. Jako posadowienie proponujemy słupki betonowe do max. wysokości 60 cm nad poziomem ziemi.

Dom TOMEK

drewniany dom mieszkalny
Dom mieszkalny - parterowy o powierzchni 85 m2 jest przeznaczony dla rodziny 2-3 osobowej. Podstawowe pomieszczenia to: salon, dwie sypialnie, łazienka, wc, kuchnia oraz garaż. Często garaż jest zamieniany na sypialnię co zwiększa powierzchnię salony. W tym projekcie domy doskonale sprawdza się ogrzewanie kominkowe. Proponujemy jako posadowienie ławy fundamentowe o max. wysokości do 80 cm bez podpiwniczenia lub z podpiwniczeniem częściowym.

Informacje ogólne

  • We wszystkich naszych domach jest możliwość przesunięcia ścian wewnętrnzych (nie nośnych) oraz okien i drzwi zaleznie od położenia domu do kierunku stron świata.
  • Inwestor otrzymuje od wykonawcy cztery egzemplarze dokumentacji w ramach uzgodniowej ceny.
  • Wykonujemy fundamenty z formie słupków, ław lub z podpiwniczeniem.
  • Wykonujemy kominy (nie kominki) oraz ogrodzenia.

Informacje finansowe

  • Cena domów letniskowych od 980 do 1200 zł za metr kwadratowy.
  • Cena domów mieszkalnych od 150 do 2100 zł za metr kwadratowy.
  • Po podpisaniu umowy pobieramy zaliczkę w wysokości od 10% do 20%
  • Umowa zawiera dokładny zakres prac i płatności za poszczególne etapy budowy.
  • Wykonawca udziela gwarancji 10 lat na wykonane prace.
  • Montaż domów letniskowych trwa około 8 tygodni, mieszkalnych około 16 tygodni.